امروز :
TIESSEN

بازدید : مرتبه
تاريخ : سه شنبه دوم فروردین ۱۳۹۰
 
سیستم تونلی 
در سیستم قالب تونلی اجرای دیوارها و سقف در یک مرحله با هم انجام و بر این اساس  سازه به صورت یکپارچه ساخته میشود.و همچنین رامکاهای طبقه فوقانی نیز همزمان اجرا میگردد. در پایان مرحله اسکلت بتنی حدود 70% از دیوارهای داخلی و کلیه لوله گذاری الکتریکال در داخل بتن کار گذاشته میشود. سیستم قالب تونلی کیفیت سازه را به بالاترین حد مطلوب میرساند با وجود استفاده مکرر از قالبها تونلی در هر بار بتن ریزی سطوح صاف و صیقلی بدست می آید این سطوح صاف و صیقلی نیازی به نازک کاری نداشته و همچنین ابعاد فضاهای داخلی دقیق و بی نقص میباشد در نتیجه مدت زمان تکمیل کارهای معماری داخلی کاهش می یابد. 
سیستم قالب فولادی دیوارهای منحنی شکل (FLEXO)
این سیستم شکل مقاوم در برابر فشار جانبی بتن تازه معادل 80KN/m2 بوده و برای ساخت مخازن و دیوارهای بتنی دایره ای شکل طراحی شده است. با این قالب ها در صورت نیاز امکان اجرای دیوار های بتنی صاف نیز وجود دارد.
سیستم قالب چوبی دیوارهای منحنی شکل (PLEXO)
این قالب ها بطور وسیعی در سازه های دوار مانند مخازن آب-سیلوها و غیره استفاده می شوند و تا ارتفاع دیوار 5/7 متر می توان آنها را استقرار داد و استفاده نمود. برای فشار بتن تازه معادل 60KN/m2 طراحی شده اند.
تخته چوبی / H20 (سیستم قالب دیوار)
تیرهای چوبی H20 و قیدهای افقی فولادی روی تیرهای چوبی می باشد. برای فشار بتن تازه معادل 50KN/m2 طراحی شده است. صفحات قالب با جزئیات ساده بصورت روی هم یا در کنار هم و یا بصورت گوشه قابل بستن می باشند.
سیستم قالب دیواری فولادی ERWF
سیستم قالب بندی دیواری فولادی ERWF با وجود قطعات الحاقی و صفحات استاندارد در اندازه های مختلف قابل استفاده می باشد.
بعلت جنس فولادی مقاوم و با دوام امکان استفاده متعدد در پروژه های مختلف وجود دارد.
سیستم قالب فولادی ستون  ASCF
این سیستم قابل تنظیم، با قابلیت افزایش ابعاد مقطع به میزان 50 میلی متر می باشد لذا می تواند در ساخت تمامی ستونهای دارای مقطع 300x300 میلی متر تا     1000 x 1000 میلی متر مورد استفاده قرار بگیرد.
سیستم قالب بندی میزی
با توجه به ضخامت دال بتنی و فواصل ستونها از یکدیگر، می توان از دو مدل مختلف سیستم قالب بندی میزی تلسکوپیک و یا U شکل استفاده کرد.
سیستم قالب لغزنده
1. سیستم لغزنده با جرثقیل CCP-
تمامی سیستم، سوار بر آنکراژهای ویژه قابل برچیدن و کفشک های بالارونده می باشد. قرار دادن آنکراژ و کفشک جدید و سوار کردن آن بر روی سیستم تنها 10 دقیقه طول می کشد.
2. سیستم لغزنده هیدورلیکی HCP-
سیستم قالب لغزنده هیدرولیکی، فضای کار ایمن در ساختمانهای مرتفع تأمین کرده و برای تجهیزات و دیگر لوازم کار، فضای مناسبی فراهم می سازد و هزینه نیروی کار را کاهش می دهد.
3. سیستم قالب هسته مرکزی لغزندهSHAFT
از این سیستم قالب بندی می توان برای هسته برشی با بازشو تا شش مترعرض نیز بهره جست.  


ارسال توسط tiessen
آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی
blogskin